ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

Webové stránky sa neustále menia a aktualizujú, preto sme pripravili zopár ukážok z našich zrealizovaných projektov v ich pôvodnej podobe, keď sa odovzdávali. Ak máte záujem o ďalšie referencie, neváhajte nám napísať, prípadne navštívte náš LinkedIn, kde sa budeme snažiť postupne naše referencie pridávať a aktualizovať.

Katalóg klimatizácií

Zadanie: Vytvoriť katalógový predaj produktov formou eshopu s kontaktným formulárom. Webdizajn poskytnutý nebol. Disponovali sme iba logom, textami a feedom produktov.

#KatalógovýPredaj #NeEshop #Ecommerce

Ehop nábytku s konfigurátorom cien

Zadanie: Prebrali sme nezvládnutý eshop, nakoľko niektoré produkty vyžadovali kombinovateľný konfigurátor. Dizajn sme navrhovali my. Jedinou podmienkou bolo zakomponovanie psíkov. 🙂

#E-shop #KonfiguráciaCien #Woocommerce

Prezentácia volebného programu

Zadanie: Prezentácia programu podľa vytvoreného grafického dizajnu. Grafik hľadal rýchle riešenie nahodenie dizajnu so zachovaním návrhu obojstranných kartičiek.

#PrezentačnáStránka #WebDizajn #Custom

Eshop s konfigurátorom ceny skiel

Zadanie: Vytvoriť funkčný eshop so špecifickým konfigurátorom cenníka pri kombinovaní niekoľkých parametrov skiel pre dioptrické okuliare.

#E-shop #Woocommerce #KonfigurátorCeny

Predaj estetických služieb

Zadanie: Stránka prezentujúca a predávajúca služby. Dizajn navrhnutý grafičkou. Požiadavka bola použiť vopred zakúpenú tému a builder.

#PrezentačnáStránka #PixelPerfect #Elementor

Ak vás zaujali naše zrealizované projekty a máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku tvorby alebo servisu webovej stránky, vyplňte náš formulár. V prípade, že chcete nadviazať spoluprácu, ale potrebujete sa s nami najskôr porozprávať o podmienkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, prostredníctvom emailu alebo soc.siete LinkedIn.