Prezentácia volebného programu do volieb primátora mesta

Cieľom tejto projektovej stránky bolo prezentovať volebný program kandidáta na primátora mesta prostredníctvom moderného a atraktívneho webu. Grafický dizajn nám dodal klientov grafik, ktorý dozeral na implementáciu. Web sme pripravili tak, aby sa zachovala úplná kompatibilita s dodaným dizajnom.

Webstránku sme vybavili custom riešením pre obojstranné kartičky s programom, ktoré umožňovali používateľom ľahko prechádzať medzi jednotlivými bodmi programu. Pre blogy sme taktiež vytvorili custom layout pre náhľad článku, aby sa dodržala absolútna kompatibilita s dizajnom a aby bolo jednoduchšie prezentovať aktualizácie a novinky.

Výsledkom bola profesionálna webová stránka, ktorá poskytla jasnú a presvedčivú prezentáciu volebného programu kandidáta na primátora mesta. Používatelia mali jednoduchý prístup k programu a mohli ľahko prechádzať medzi jednotlivými bodmi programu.

V tomto prípade bolo zakomponovanie custom riešenia pre obojstranné kartičky a náhľad pre blogy kľúčovým faktorom úspešnosti projektu. Umožnili nám dodržať úplný dizajn a poskytli jednoduchý prístup k programu pre používateľov. Stránka bola úspešne dokončená a získala pozitívne hodnotenie zo strany zákazníka a verejnosti.

Chcete vedieť koľko by stála podobná prezentačná stránka? Napíšte nám a my si s vami radi prejdeme všetky požiadavky pre váš online projekt, na základe ktorých vám vytvoríme cenovú ponuku.

Chcete prezentovať svoju firmu, značku alebo predávať služby?

Ak vás zaujali naše zrealizované projekty a máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku tvorby alebo servisu webovej stránky, vyplňte náš formulár. V prípade, že chcete nadviazať spoluprácu, ale potrebujete sa s nami najskôr porozprávať o podmienkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, prostredníctvom emailu alebo LinkedInu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed