Eshop so značkovými okuliarmi a konfigurátorom skiel na mieru

Cieľom projektu bolo vytvoriť eshop pre predaj značkových slnečných okuliarov. Súčasťou zadania bol aj unikátny funkčný prvok – konfigurátor cien dioptrických skiel na mieru. Tento nástroj umožňuje zákazníkom nakombinovať  si parametre okuliare tak, aby spĺňali nároky na šošovky, rámy a ďalšie prvky.

V rámci tvorby eshopu s okuliarmi sme sa snažili vytvoriť moderný a intuitívny nákupný zážitok pre zákazníkov.

Proces tvorby začal analýzou trhu a konkurencie, aby sme identifikovali potreby a požiadavky zákazníkov. Potom sme navrhli funkcionality eshopu a konfigurátora cien na mieru. Dôležitým krokom bolo výber vhodnej platformy pre eshop a implementácia konfigurátora cien na mieru.

Pre úspešnú realizáciu projektu sme spolupracovali s odborníkmi na optiku, aby sme zabezpečili presnosť a správnosť informácií o produktoch. Ďalej sme zabezpečili integráciu s platobnými systémami a logistickými službami.

Výsledkom je profesionálne vyzerajúci eshop s intuitívnym rozhraním a jednoduchým procesom objednávania. Konfigurátor cien na mieru umožňuje zákazníkom vytvoriť si okuliare s presnými nárokmi a získať okamžitú cenovú ponuku.

Výstavba eshopu na predaj okuliarov s konfigurátorom cien na mieru priniesla úspech v podobe zvýšenej návštevnosti a zlepšenej konverzie. Zákazníci oceňujú jednoduchý proces objednávania a možnosť vytvoriť si okuliare na mieru. Projekt bol úspešne dokončený v stanovenom čase a rozpočte.

Chcete vedieť cenový odhad takéhoto eshopu? Napíšte nám a my si s vami radi prejdeme všetky požiadavky pre váš online projekt.

Máte nápad na ecommerce podnikanie?
Potrebujete eshop?

Ak vás zaujali naše zrealizované projekty a máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku tvorby alebo servisu webovej stránky, vyplňte náš formulár. V prípade, že chcete nadviazať spoluprácu, ale potrebujete sa s nami najskôr porozprávať o podmienkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, prostredníctvom emailu alebo LinkedInu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed