Tím up2you

Tím up2you má aktuálne dvoch členov. Každý z nás je slobodný freelancer. Up2you je najmä o tom, že naše spolupráce sme si dokázali prerozdeliť tak, aby boli klienti spokojní. Každý z náš prináša do projektov to, čo mu ide najlepšie.

Nikola Zábovská

web developer, web dizajnér

Hneď po škole som vedela, že presmerujem dráhu galerijnej kurátorky za prácu, ktorá mi dodá väčšiu mobilitu a slobodu. Učila som sa programovať. Venovala som tomu veľa voľného času, pretože sa to stalo mojim hobby. A ani počas kariéry v online margetinovej agentúre ma to neprešlo. Práve naopak.

Táto skúsenosť mi dala základy, ale dôležité projekty sme odovzdali až v tíme s Rasťom. Vtedy sme si uvedomili, že žiadny z našich projektov sa nenaťahoval mimo dohodnutý deadline, vďaka nastoleným pravidlám sme sa nebáli finančných strát a žiaden email od klienta neskončil v bermudskom trojuholníku. A tieto skúsenosti smerovali k vzniku up2you.

Rasťo Prachař

web developer, školiteľ

Niekoľkokrát som pracoval ako freelancer. Medzitým som vždy pár rokov vystriedal život na voľnej nohe prácou v marketingových online agentúrach. Up2you tím vnímam ako upgrade mojej freelance dráhy.

Z oboch pracovných sfér som si zobral to najlepšie a vložil to do založenia up2you, kde si sami organizujeme čas, kde zostávame v medziach práce, ktorá nás baví a kde vieme vymedziť naše kvality, ale aj limity. Nepúšťame sa do maratónu a predbiehania. Klienta vnímame ako partnera a v takom duchu sa nesie celá spolupráca na projektoch.

Nikola Zábovská

web developer, web dizajnér

Hneď po škole som vedela, že presmerujem dráhu galerijnej kurátorky za prácu, ktorá mi dodá väčšiu mobilitu a slobodu. Učila som sa programovať. Venovala som tomu veľa voľného času, pretože sa to stalo mojim hobby. A ani počas kariéry v online margetinovej agentúre ma to neprešlo. Práve naopak. Táto skúsenosť mi dala základy, ale dôležité projekty sme odovzdali až v tíme s Rasťom. Vtedy sme si uvedomili, že žiadny z našich projektov sa nenaťahoval mimo dohodnutý deadline, vďaka nastoleným pravidlám sme sa nebáli finančných strát a žiaden email od klienta neskončil v bermudskom trojuholníku. A tieto skúsenosti dali vznik up2you.

Rasťo Prachař

web developer, školiteľ

Niekoľkokrát som pracoval ako freelancer. Medzitým som vždy pár rokov vystriedal život na voľnej nohe prácou v marketingových online agentúrach. Up2you vnímam ako upgrade mojej freelance dráhy.  Z oboch pracovných sfér som si zobral to najlepšie a vložil to do založenia up2you, kde si sami organizujeme čas, kde zostávame v medziach práce, ktorá nás baví a kde vieme vymedziť naše kvality, ale aj limity. Nepúšťame sa do maratónu a predbiehania. Klienta vnímame ako partnera a v takom duchu sa nesie celá spolupráca.

Ak máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku tvorby alebo servisu webovej stránky, vyplňte náš formulár. V prípade, že chcete nadviazať spoluprácu, ale potrebujete sa s nami najskôr porozprávať o podmienkach, neváhajte kontaktovať náš tím telefonicky, prostredníctvom emailu alebo soc.siete LinkedIn.