Prezentačná webstránka pre advokátsku kanceláriu

Tvorba prezentačnej webovej stránky pre advokátsku kanceláriu bola jedným z prvých a zároveň veľmi dôležitých projektov v spolupráci nášho tímu. Klient si želal jednoduchý a elegantný web, ktorý by zobrazoval profesionálnu a dôveryhodnú image kancelárie.

Vďaka dôkladnej spolupráci s grafikom sme boli schopní presne dodržať grafický dizajn, ktorý bol klientovi predstavený. Výsledkom bol efektívny web, ktorý dokonale prezentoval kanceláriu a jej služby.

Na webe sme vytvorili custom riešenie pre rozšírené menu, vďaka čomu je na stránke jednoduchý a intuitívny prístup k informáciám.

Špecifický zostavená je v prípade tohto projektu blogová sekcia. Museli sme dôsledne premyslieť, ako ju vytvoriť, aby zodpovedala grafickému dizajnu, vytvorila ucelený, profesionálny dojem, ale hlavne spĺňala svoj účel, čo sa nám nakoniec podarilo.

Pre case studies sme vytvorili špeciálny template, ktorý sa zobrazuje v carouseli na podstránkach služieb. Vďaka vytvorenej šablóne sme umožnili klientovi jednoducho a efektívne predstaviť svoje úspechy a postupne pridávať prípadové štúdie s minimálnym úsilím.

Výsledkom tvorby webovej stránky pre advokátsku kanceláriu bol jednoduchý, ale profesionálne vyzerajúci web, ktorý dokonale prezentoval kanceláriu a jej služby. Klient bol s výsledkom veľmi spokojný a my sme radi, že sme mu mohli pomôcť vytvoriť prezentačnú webovú stránku, ktorá zodpovedá jeho požiadavkám.

Chcete vedieť koľko by stála podobná prezentačná stránka? Napíšte nám a my si s vami radi prejdeme všetky požiadavky pre váš online projekt, na základe ktorých vám vytvoríme cenovú ponuku.

Chcete prezentovať svoju firmu, značku alebo predávať služby?

Ak vás zaujali naše zrealizované projekty a máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku tvorby alebo servisu webovej stránky, vyplňte náš formulár. V prípade, že chcete nadviazať spoluprácu, ale potrebujete sa s nami najskôr porozprávať o podmienkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, prostredníctvom emailu alebo LinkedInu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed