Webstránka s ponukou estetických služieb

Klientka z Rakúska nám zverila prostredníctvom svojej grafičky do rúk tvorbu webovej stránky pre jej kozmetické služby. Hlavným cieľom bolo zachovať dodaný grafický dizajn a zároveň vytvoriť prehľadný a jednoduchý web, ktorý bude ponúkať všetky potrebné informácie pre zákazníkov.

Pri tvorbe webu sme dôsledne dodržiavali grafický dizajn, ktorý bol klientke dodaný od grafika. Výsledkom bol prehľadný a esteticky príjemný web, ktorý zachoval kreatívne riešenie a zároveň sa vyznačuje jednoduchým užívateľským prostredím.

Na webe sme taktiež vytvorili cenník, v ktorom sú uvedené všetky služby, ceny a ďalšie dôležité informácie pre zákazníkov. Tým sme chceli zaistiť, aby zákazníci mali rýchly prehľad o ponuke služieb a cenách.

Výsledkom nášho úsilia je prezentačný web, ktorý ponúka jednoduchý a intuitívny prístup k informáciám o kozmetických službách. Klientka je veľmi spokojná s výsledkom a oceňuje kvalitu a rýchlosť tvorby.

V prípade, že hľadáte profesionálneho partnera na tvorbu webovej stránky pre svoj biznis, sme tu pre vás. Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s realizáciou vašich webových projektov.

Chcete prezentovať svoju firmu, značku alebo predávať služby?

Ak vás zaujali naše zrealizované projekty a máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku tvorby alebo servisu webovej stránky, vyplňte náš formulár. V prípade, že chcete nadviazať spoluprácu, ale potrebujete sa s nami najskôr porozprávať o podmienkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, prostredníctvom emailu alebo LinkedInu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed