Eshop nábytku so špeciálnym konfigurátom sedacích súprav a ikonických kresiel

V tejto case study predstavujeme eshop s nábytkom. Klientka požadovala funkčný a jednoduchý eshop s dôrazom na špeciálny konfigurátor tvorby cien pre skladbu sedacích súprav a ikonických kresiel.

Začali sme s tým, že sme vytvorili dizajn, ktorý zodpovedal požiadavkám klientky a zároveň bol príťažlivý a pútavý pre návštevníkov. Vzhľadom na to, že klientka bola veľkým milovníkom psov, použili sme v dizajne obrázky so psíkmi, aby sme zvýraznili povahu rodinnej firmy a vyhoveli klientke.

Ďalším krokom bolo vytvorenie špeciálneho konfigurátora tvorby cien pre sedacie súpravy a kreslá. Táto funkcia umožňuje zákazníkom vytvoriť si vlastný nábytok na mieru, vybrať si prevedenie, materiál, nožičky a ďalšie detaily.

V tomto projekte sme tiež pracovali na vylepšení funkčnosti a jednoduchosti stránky. Vytvorili sme prehľadné menu a zjednodušili sme proces orientácie na stránke

Výsledkom je moderný a jednoduchý eshop s funkčným konfigurátorom tvorby cien a širokou ponukou nábytku. Klientka bola s výsledkom veľmi spokojná a stránka sa stala úspešným predajným kanálom pre jej nábytok.

V prípade, že hľadáte profesionálneho partnera na tvorbu webovej stránky pre svoj biznis, sme tu pre vás. Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s realizáciou vašich webových projektov.

Chcete prezentovať svoju firmu, značku alebo predávať služby?

Ak vás zaujali naše zrealizované projekty a máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku tvorby alebo servisu webovej stránky, vyplňte náš formulár. V prípade, že chcete nadviazať spoluprácu, ale potrebujete sa s nami najskôr porozprávať o podmienkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, prostredníctvom emailu alebo LinkedInu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed