Slow fashion eshop s oblečením šitým na mieru

V tomto prípade sme sa zaoberali tvorbou eshopu pre našu klientku, ktorá sa špecializuje na vytváranie oblečenia šitého na mieru. Klientka požadovala nielen eshop ako taký, ale platformu, kde by sa mohla prostredníctvom blogu deliť sa o svoje nápady, tipy a hodnoty so svojimi klientmi a zároveň umožnila zákazníkom jednoduchý a zrozumiteľný proces objednávania výrobkov šitých na mieru.

Na začiatku sme komunikovali s klientkou, aby sme pochopili jemné nuansy a špecifiká značky a produktov. Potom sme prešli k fáze návrhu, kde sme použili Figmu na vytvorenie unikátneho dizajnu, šitého na mieru. Tento dizajn sme vytvorili s dôrazom na eleganciu a funkčnosť, a to tak, aby úspešne komunikoval hodnoty značky a zároveň poskytoval užívateľsky príjemný zážitok.

Po schválení dizajnu klientkou sme prešli k etape vývoja, kde sme našu vizuálnu koncepciu premenili na plne funkčnú webovú stránku.

Dizajn sme tvorili tak, aby komunikoval hodnoty a estetiku značky. Vytvorili sme funkčný eshop, ktorý efektívne prepojil umenie remeselného šitia s moderným online nákupným zážitkom.

Výsledkom je jednoduchý, štýlový, plne funkčný eshop, ktorý nielenže odzrkadľuje remeselnú kvalitu značky, ale tiež ponúka plynulý a intuitívny zážitok z online nákupu pre zákazníkov. Klientka vyjadrila svoju spokojnosť s novým digitálnym riešením, ktoré jej nielen umožnilo dosiahnuť širšie publikum, ale tiež ovplyvnilo predaj a brandové vnímanie jej firmy v digitálnom svete.

Či už vaša firma ponúka oblečenie na mieru, alebo akúkoľvek inú špecializovanú službu alebo produkt, správne navrhnutý a implementovaný eshop môže významne podporiť váš biznis. Ak hľadáte skúseného partnera na realizáciu vášho online projektu, kontaktujte nás a spoločne premeníme vaše predstavy na realitu.

Chcete prezentovať svoju firmu, značku alebo predávať služby?

Ak vás zaujali naše zrealizované projekty a máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku tvorby alebo servisu webovej stránky, vyplňte náš formulár. V prípade, že chcete nadviazať spoluprácu, ale potrebujete sa s nami najskôr porozprávať o podmienkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, prostredníctvom emailu alebo LinkedInu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed